שם המוצר/פריט:BOMBA לאון גברי, משפרת ביצועים ומחזקת זיקפה. 60 כמוסות מצמחים טבעים ,
מחיר מחירון:₪170.00
המחיר שלנו:₪150.00
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪39.00
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
סה"כ המחיר:₪189.00
זמן אספקה:7 ימי עסקים
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף
BOMBA תמצית לאון גברי

 
מידע אודות צמחי המרפא בפורמולת BOMBA

 
פורמולת חץ הינה תערובת של צמחי מרפא אשר ידועים כמעצימי "און גברי". צמחי המרפא שבפורמולה פועלים במספר מנגנונים ותורמים לחיזוק המערכת ההורמונאלית הגברית, לשיפור כמות ואיכות הזרע, לחיזוק זרימת דם פריפרית ושיפור התפקוד הווסקולארי של אברי המין. במקביל, הפורמולה מעניקה תמיכה וחיזוק נפשי וגורמת להמרצה עדינה של פעילות מערכת העצבים.
  
 
 
 שילוב הצמחים מבטיח ריכוז גבוה של חומר פעיל ומאפשר ספיגה מהירה במערכת העיכול והשפעה בפרק זמן קצר.
 
 פעילות:
 חיזוק בלוטת האדרנל והמערכת ההורמונאלית הגברית
 שיפור כמות ואיכות הזרע
 חיזוק זרימת דם פריפרית ושיפור התפקוד הווסקולארי של אברי המין
 חיזוק דפנות כלי הדם
 תמיכה וחיזוק נפשי
 המרצה עדינה של פעילות מערכת העצבים
  
פורמולת BOMBA מכילה מספר צמחי מרפא שכאלו ממקומות שונים ברחבי העולם:

ג'ינסנג קוריאני Panax Ginseng - צמח הג'ינסנג הקוריאני הוא הנפוץ והמפורסם ביותר ברפואה הסינית המסורתית למגוון מצבי חולשה וחוסר, בין היתר גם במצבים של און גברי מוחלש. שורש הצמח נחשב למחזק ומזין כללי של הגוף ותורם בעיקר לחיזוק מערכת הרבייה הזכרית. הצמח בעל אופי ממריץ, מעורר ומחמם ונחשב למחזק את פעילות מערכת העצבים וההורמונים. יתרה מכך, הג'ינסנג מחזק את התפוקה של שריר הלב ומשפר את זרימת הדם בגוף. הג'ינסנג ידוע בתור צמח המעורר מינית והוא מוכר בסין כאחד היעילים ביותר לשמירה על חיוניות  ולהגברת כוח הגברא.
  

קטב מצוי
 Tribulus Terrestris - הקטב הוא צמח נפוץ הגדל ברחבי המזרח התיכון, באסיה ובאירופה. ברפואה היוונית הקדומה וברפואה ההודית הצמח שימש ומשמש "כמחזק ומחזיר נעורים". במזרח אירופה הצמח ידוע באופן מסורתי לחיזוק מסת שרירים, לחיזוק כללי ולחיזוק האון המיני. בשנים האחרונות ישנן מספר מחקרים ומעקבים קליניים אשר תיעדו את ההשפעה ההורמונאלית של הקטב, לשיפור איכות הזרע ולשיפור תפקודים הורמונאליים ומיניים של הגבר. הקטב מוכר בתכונותיו להגברת איכות הזרע של הגבר ע"י העלאת החשק מיני, העלאת רמות הורמונים גבריים וכן ע"י חיזוק פיזיולוגי של הערמונית ואיברי הרבייה האחרים.  
 
 
 

  
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח©כל הזכויות שמורות ל המרכז לרפואה משלימה                                      [Top]                                                                                                חיים אוחנה
רח' ההסתדרות 5 שדרות טלפונים 08-6610060-050-6898967 מייל passport10@bezeqint.net
לייבסיטי - בניית אתרים